Баннер
Вперед у минуле: автобусний парк знову випускає на рейси старі ЛАЗи Печать
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Новости пгт Новый
Автор: Администратор   
10.12.2013 09:44
        Замість звичного «Скіфа» за пасажтирами маршруту №274 тепер на окремі рейси виїздить ЛАЗ. Люди кажуть, востаннє добиралися на такому років зо п’ять назад. Пригадують, він реве і в салоні дихати нічим. А відтак, обурені ставленням перевізника до себе.
Кажуть, підприємство відверто знущається над пасажирами. Як доказ, наводять приклад: поки новенці їздять переповненими ЛАЗами, працівники приватних структур добираються на роботу і з неї з комфортом  на «Скіфах». – Ми вже всі звикли до синіх «Скіфів» – до них легко заходити і виходити і людей багато вміщується. В старих автобусах не розвернутися… Ще й у салоні смердить вихлопними газами, – обурюється жителька Нового Валентина Георгіївна.

 Її сусід Юрій Михайлович розповідає, як на власні очі бачив, що нові автобуси перевозять «приватників».

 – Хто взагалі має це контролювати? Я так розумію: коли підписується договір на перевезення, то чітко вказується, який вид транспорту обслуговуватиме маршрут… А тут виходить «на тобі, Боже, що мені негоже!», – злиться чоловік.

 Однак інформацію про те, що «Скіфи» використовуються не за призначенням, директор автобусного парку Анатолій Голованов заперечує. Каже, замінити одні автобуси на інші довелося через технічну несправність, бо грошей на ремонт у підприємства немає.

 – «Скіфи» технічно несправні, а кошти для того, щоб їх оперативно вивести на лінію на сьогоднішній день відсутні. Два з половиною мільйона гривень заборгувала держава нашому підприємству за пільгові перевезення. Відповідно у нас зараз немає можливості зробити ремонт автобусів, оскільки він коштує багато тисяч гривень. Підприємство у скрутному фінансовому становищі, не вистачає коштів навіть на заправку, – коментує Анатолій і додає, що у будь­якому разі, згідно з угодою, підприємство має право змінювати транспорт на власний розсуд.

 Наразі не працює два «Скіфи». Замість них  випустили старі ЛАЗи. Коли ж відремонтують зламані автобуси – керівництво автопарку не уточнює. Директор зазначає лише, що «Скіфи» повернуться на рейс «коли буде фінансова можливість».

За матеріалами сайту http://www.pravda-kr.com.ua
Обновлено 10.12.2013 09:44
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить