mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня2420
mod_vvisit_counterВчера4620
mod_vvisit_counterНа этой неделе2420
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе41368
mod_vvisit_counterЗа этот месяц83875
mod_vvisit_counterЭа прошлый месяц144656
mod_vvisit_counterВсего8007421
Сейчас: 108 гостей online
Ваш IP: 54.162.227.37
Сегодня: Июн 18, 2018
Баннер
ЧОГО ЗЛЯКАЛАСЯ МЕЛЬНИК? ЧАСТИНА ДРУГА Печать
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Новости пгт Новый
Автор: Администратор   
20.12.2013 09:45

Уже писали про те, що могло підштовхнути голову Новенської селищної ради Ольгу Мельник написати заяву на звільнення. Та з’ясувалося, зацікавленість деяких депутатів окремими нюансами поїздки вихованців новенського колективу «Еврика» на конкурс у Грецію і натяки на корупцію, очевидно, змусили хвилюватися не тільки Мельник, а й керівника цього гуртка та директора ДЮЦу Віктора Савицького. Однак він не тільки відкидає будь-які звинувачення депутатів, а й висуває свої. Абсурдні. Каже, депутати - рейдери, а «КП» виконує їхнє замовлення!

Нагадаємо, основне питання, яке підняли депутати Но­венської селищної ради - переве­зення гуртківців на конкурс до Гре­ції. На цю поїздку селищна рада ви­ділила 60 тисяч гривень. Діти повер­нулися надзвичайно задоволені поїздкою та своїми здобутками. Проте депутатів здивували габарити авто­бусу, який замовили для колекти­ву менш ніж на два десятки душ. До Еллади вони їхали автобусом «Сканія-113» місткістю аж на 70 місць.

- У мене були зроблені розрахун­ки. Витрати могли становити і 70, і 80 тисяч. Ця поїздка могла кошту­вати ще дорожче. А це мінімальні за­трати, - запевняє керівник гуртка і директор ДЮЦу Віктор Савицький.

Та чи була необхідність замовляти настільки габаритний транспорт для такої маленької кількості дітей?

-   А який ще автобус може їзди­ти? У мене специфічний колектив. Я провіз більше трьох тонн апара­тури, ще звукооператор. Чотири з половиною тисячі кілометрів нака­тати з апаратурою, з костюмами... Це найкраще підприємство, яке є у Кіровограді (ПЦ Сизов СА на­справді олександрійський переві­зник - ред.). Мені навіть соромно, що ви задаєте таке запитання! - за­явив Савицький.

Однак новенські депутати ма­ють іншу відповідь. Зокрема, Кос­тянтин Марченко підозрює, що ве­ликий автобус замовляли неспрос­та, адже разом із вихованцями «Ев­рики» до Греції їхало ще два колек­тиви. Зайцями?

-   Чому в автобусі їхали ті колек­тиви, які не мають жодного стосун­ку до Новенської селищної ради, яка виділяла кошти на поїздку селищ­них дітей? Я думаю, що тут, швидше за все, передбачалась грошова ком­пенсація поїздки іншими колекти­вами готівкою директорові ДЮЦу «Центр-Юність» Віктору Савицькому чи іншим посадовцям, - при­пускає Марченко і додає, що очільник юнацького центру замовчує да­ний факт і продовжує приховувати правду.

Депутат припускає, що, у цій оборудці може мати свій інтерес і голо­ва Новенської сільради.

Однак директор ДЮЦу. від по­дібних звинувачень відхрещується. Каже, жодного стосунку до оплати проїзду не мав. А з усіма питаннями направив до перевізника.

-   Ми їхали в автобусі з «Аелітою» (кіровоградська студія хорео­графічного мистецтва, - ред.). їхав ще чернігівський колектив. Скільки  загалом чоловік, я не рахував,- каже Віктор Савицький,

-   Кому вони оплачували свій проїзд? - запитує «КП».

-   Я не був керівником усієї гру­пи. Я сидів зі своїм колективом. До водіїв зверніться, якщо вас це пи­тання цікавить, - відповів директор ДЮЦу, а згодом відрізав: «Сизов (перевізник - ред.) має право брати кого захоче. Ви зрозуміли?»

Та «найкращий» перевізник, як назвав Сергія Сизова директор ДЮЦу, на запитання чи оплачува­ли йому проїзд у Грецію і назад два інших колективи, окрім «Еврики», відповів наступне: «Без коментарів. Це конфіденційна інформація».

Однак згодом сам Віктор Савицький заявив, що 60 тисяч гри­вень пішли як сплата не за весь ав­тобус, а лише за ту його частину, у якій їхав новенський колектив «Еврика»!

«КГІ» перевірила, чи відповіда­ють витрати, на перевезення реаль­ним розцінкам на ринку, звернув­шись до інших перевізників. Зокре­ма, у кіровоградському ПП Трахановський Г.І., який надає туристич­ні послуги, здійснивши підрахунки, зазначили, що така поїздка з ураху­ванням того ж маршруту та часу пе­ребування за кордоном на такому ж габаритному автобусі варте... при­близно ті самі 60 тисяч гривень. І йдеться якраз про весь автобус, а не про якусь його частину!

Своє пояснення цієї ситуації має директор Новенського ДЮЦу Ві­ктор Савицький. Він вважає заці­кавленість депутатів нюансами по­їздки у Грецію невипадковою. Каже, мають брудні цілі - здійсниш рейдерське захоплення ДЮЦу!

-   Я сам створив дитячий центр.

А два депутати хочуть захопити зе­мельні ділянки ДЮЦу. Протягом останніх трьох років вони хочуть за­брати у нас землю. Прізвища я вам зараз не можу назвати. На восьмій сесії селищної ради педколектив ДЮЦу заявив у зверненні до депу­татів, що безпідставно, без згоди та всупереч статуту закладу, ініціатив та указів Президент проводиться намагання декількох депутатів розрушити накопичений досвід колективу та зробити за допомогою рі­шення селищної ради рейдерське захоплення спортивно-технічних гуртків, їхньої матеріальної бази, ~ заявив Савицький.

Як вирішиться цей конфлікт між депутатами і директором ДЮЦу - поки важко спрогнозувати. Перші чекають на відповідь правоохорон­ців. Лише тоді можна буде говорити на чиєму боці правда.

За матеріалами сайту http://www.pravda-kr.com.ua
Обновлено 20.12.2013 09:45

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить