Міжнародний день захисту дітей Печать
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Новости пгт Новый
Автор: Администратор   
03.06.2014 08:50
              Міжнародний день захисту дітей відзначається 1 червня щороку, а встановлене це свято ще в листопаді 1949-го, ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. День цей покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших. В Україні з 27 вересня 1991 року набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочинок тощо. Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року.
           День цей особливий. 1-го червня відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості. Традиційними стали доброчинні акції, нагороди, призи, Святкування відбувається повсюдно.

У нашому селищі у цей день пройшло два масових заходи. Як і кожного року, концерт до цього дня представила школа естетичного виховання “В гостях у казки”. Погода не дозволила провести концерт на вулиці, а у залі не всі, хто хотів, вмістилися. Але це не змінило атмосферу свята. Концерт був чудовий.

Увечері ж гостей приймала загальноосвітня школа № 10, де пройшла урочиста лінійка з нагоди випуску учнів 11-го класів. Тут уже святковий настрій межував із сльозами, адже 18 випускників, як ті листочки, відірвалося від шкільного дерева і полетіло у дорослий світ життя.


Самонова В.Г


Обновлено 03.06.2014 09:02