mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня3981
mod_vvisit_counterВчера7605
mod_vvisit_counterНа этой неделе72843
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе83578
mod_vvisit_counterЗа этот месяц287807
mod_vvisit_counterЭа прошлый месяц127091
mod_vvisit_counterВсего8368008
Сейчас: 64 гостей online
Ваш IP: 35.175.200.4
Сегодня: Авг 25, 2019
Баннер
Дорогі жителі с. Нове! Печать
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Новости пгт Новый
Автор: Администратор   
08.05.2015 16:15

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  ми повинні визначитись з майбутнім нашого селища, майбутнім наших дітей і батьків! Не залиштесь осторонь!

Існує 2 варіанти об'єднання с. Нове у нові територіальні громади:

1.      Варіант -  об'єднання з навколишніми селами Грузьке, Обознівка та інш.

2.      Варіант -  приєднання с. Нове до м. Кіровограда, до інфраструктури якого вже й зараз входять:

- КП «Теплоенергетик» ( що забезпечує 8,5 – тисячне селище з п'яти- та дев'ятиповерхівками, садочками, школами, амбулаторією сімейної медицини, мережею позашкільних закладів водою, каналізаційним відведенням та теплопостачанням);

- ЗОШ Іст. №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

- ЗОШ  ІІ-ІІІступеня № 10 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;


- амбулаторія сімейної медицини;

- Кіровоградська дитяча школа мистецтв.

Усі ці заклади утримуються з Кіровоградського міського бюджету .

Для того, щоб наше селище змогло існувати хоча б на сьогоднішньому рівні  та вижило в майбутньому, ми повинні об'єднатись з більш потужним населеним пунктом, м. Кіровоградом, з яким пов'язані не лише існуванням на належному рівні усіх вищезазначених організацій, а і міським транспортним сполученням ( у разі об'єднання з селами - це буде вже позаміський маршрут, дорожчий і не такий регулярний, а до міста щодня їздить лише на роботу близко 3,5 тис. новенців), міським медичним обслуговуванням ( той же виклик швидкої допомоги і всі медичні заклади м. Кіровограда разом з нашою амбулаторією  - до наших послуг), тощо.

21.04.15 депутатська більшість Новенської селищної ради звернулась з ініціативою до голови Кіровоградської ОДА  щодо внесення приєднання с. Нове до м. Кіровограда до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області (пропозицію вже внесено до проекту даного плану).

Після висунення даної ініціативи за діючим Законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (Розділ II ПОРЯДОК ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. Стаття 5. Ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад) Селищний голова, Мельник О. О., зобов'язана провести громадське обговорення за порядком, визначеним селищною радою.

За Законом ми – громада- визначаємо, як жити далі!


Обновлено 08.05.2015 16:21
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить