Image

Бонусна програма від NewNet

Отримуйте більше з Бонусною програмою мережі NewNet!

Image
В мережі працює система лояльності для постійних клієнтів NewNet. Ми повертаємо частину суми вашого замовлення в вигляді бонусів, які ви можете використовувати для оплати наступних замовлень в мережі NewNet, кафе Valerio, Питна Вода та комп'ютерний зал "Компас"!
Бонусний рахунок - спільний для замовлень мережі NewNet, кафе Valerio, Питна Вода та компютерний зал "Компас", тобто ви можете користуватися ними де завгодно! 
Як відкрити бонусний рахунок?
Потрібно бути клієнтом мережі NewNet та отримати  карту лояльності в комп'ютерному залі "Компас" за адресою вул. Металургів б. 21 т. 099 03 777 02
Якщо ви користуєтесь інтернетом від NewNet, ви автоматично стаєте учасником Бонусної програми і можете накопичувати бонуси на рахунок, прив'язаний до вашої картки. На кожну активацію інтернет пакету нараховуються бонуси: 3% від загальної суми тарифного плана, кафе Valerio 1%, Питна Вода та комп'ютерний зал "Компас" 2% (1 грн = 1 бонус),  Бонуси не нараховуються на спиртні напої та на акційні товари.
Як використовувати свої бонусами?
При розрахунку чека надати картку По ній ви маєте доступ до свого Бонусного рахунку. Зарахуються бонуси автоматично, а якщо ви бажаєте розрахуватися бонусами, просто скажіть про це вашому оператору на касі.
Бонусбек - повернення певного відсотка від суми вашого чека назад на ваш бонусний рахунок.
5% бонусбек - при активації пакету за інтернет в мержі NewNet
2% бонусбек  - за оплату товарів та послуг в кафе Valerio, Питна Вода та комп'ютерний зал "Компас"
Загальні положення
Програма Лояльності – комплекс  дій і заходів, які надають можливість одержувати і використовувати Бонуси при здійсненні покупки в місцях дії Програми.
Лояльність – нарахування бонусу за витрачені гроші або списання бонусів замість грошового розрахунку.
Карта лояльності – пластикова  картка, яка має унікальний ідентифікаційний номер, дає право Учаснику Програми на нарахування\списання бонусів за  придбані товари та послуги.
Власник Карти Лояльності - особа, я отримала Картку,
Бонус – умовна одиниця економії, що нараховується на індивідуальний рахунок Учасника Програми при здійсненні ним придбання товарів, які реалізуються у рамках Програми, а також за виконання певних дій у рамках спеціальних пропозицій і акцій Програми.
1 Бонус=1 гривня
Термін дії карт лояльності – не обмежений.