Image

Кабельне ТБ

    З грудня 2010 року компанія ШТОРМ розпочала надання послуги кабельного телебачення у с.Новому. Ми пропонуємо Вам найбільш оптимально підібрані як за складом, так і за ціновою політикою пакет популярних телевізійних каналів України,  ближнього та далекого зарубіжжя, скомпоновані таким чином, щоб задовольнити потреби більшості телеглядачів.
    Орієнтуючись на високу якість надання послуг, ми використовували найсучасніше обладнання та технології, подаючи телесигнал безпосередньо до кожного житлового будинку волоконно-оптичними лініями, що дозволяє передавати вихідний сигнал практично без втрат як зображення кожному абоненту.
    Трансляція йде в аналоговому,  цифровому форматі та чнрез IP, що дозволить нашим клієнтам переглядати програми на будь-якому сучасному телевізорі, який у повному обсязі підтримує спеціальний кабельний діапазон і не замислюватиметься на найближчі роки щодо необхідності заміни/купівлі спеціального обладнання для підключення цифрового або встановлення супутникового телебачення – ми Вам забезпечимо якість та наповнення послуги, як кажуть, "все в одному".
Для того щоб підключити кабельне телебачення у с. Новому потрібно лише зателефонувати та залишити заявку на підключення за тел. 099 03 777 02 Наша адреса вул. Металургів буд. 21 комп'ютерний зал "Компас"

Список каналів та тарифи

Image
Image
Image
Image