Image

Підключення у багатоповерхівках

Image

     У підключення входить прокладка кабелю (кручена пари) до квартири абонента (внутрішні роботи з укладання кабелю монтажна бригада не виконує), настройка підключення на комп'ютері, ноутбуці або роутері. 

     В подальшому абонент сам вибирає тариф згідно діючих тарифних планів.

    Зміну тарифного плану абонент може зробити, подавши заявку (офіс ТОВ NewNet Krop - вул. Металургів 21 Комп'ютерний клуб "Компас") до 1-го числа того місяця, в якому буде використовуватися даний тарифний план або в особистому кабінеті. Вартість послуги - безкоштовно.

    Термін дії всіх зазначених пакетів - один календарний місяць з моменту активації. Тобто якщо пакет активований 13-го числа о 13:20, то пакет буде діяти до 13-го числа наступного місяця до 13:20.

Заявку можна залишити по тел. 099 03 777 02 з 9 до 18:00 Вихідний субота та неділя  або за адресою м. Нове вул. Металургів 21 комп'ютерний зал "Компас".

Зона покриття у багатоповерхівках

Домашній інтернет  ТОВ NewNet Krop можна підключити в с. Новому по вул. Металургів у таких багатоквартирних будинках (1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36) а також вул. Туркенича б. 5
Вартість підключення - 1000 грн.
Заявку можна залишити по тел. 099 03 777 02 з 9 до 18:00 Вихідний субота та неділя  або за адресою м. Нове вул. Металургів б. 21 комп'ютерний зал "Компас".

Тарифи у багатоповерхівках

Зміна тарифів з 1.04.2022р.
Image

Термін дії всіх зазначених пакетів - один календарний місяць з моменту активації. Тобто якщо пакет активований 13-го числа о 13:20, то пакет буде діяти до 13-го числа наступного місяця до 13:20.
Зміну тарифного плану абонент може зробити, подавши заявку (офіс ТОВ NewNet Krop- вул. Металургів 21 Комп'ютерний клуб "Компас") до 1-го числа того місяця, в якому буде використовуватися даний тарифний план або в особистому кабінеті. Вартість послуги - безкоштовно.

Тарифи на додаткові послуги та матеріали

1.   Заявка 100 грн.(вихід ремонтної бригади та усунення насправності з вини абонента) якщо не звини абонента то виконується безкоштовно)
      Заявка на ремонт виконуєтся від 24 до 48 годин без урахування вихідного дня субота та неділя

2.   Виклик фахівця для усунення несправностей, що виникли з сторони підприємства - безкоштовно. Виклик фахівця для усунення несправностей, що виникли з сторони абонента, складає від 100 грн.
3.   Налаштування роутера в комп'ютерному залі Компас - 100 грн. Налаштування роутера за адресою підключення абонента 100 грн.
4.   Заміна конектора Rj 45 у абонента 50 грн
5.   Заміна старгого кабелю на оптоволоконий абонента 1000 грн. (з урахуванням всіх матеріалів та роботи)
6.    Повторне перевідключення абонента без заміни кабелю 100 грн.
7.    Якщо абонент протягом трьох і більше місяців користувався пакетом 100 Мбіт/с і його поточний тарифний план - 100 Мбіт/с то абоненту надається право на одину безкоштовну заявку протягом місяця.

8. Додаткове налаштування програми для перегляду ТВ 100 грн.